HABERLER

2012-2013 Eğitim Yılında Başarılar............

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFBilgisayar destekli planlama sorularınız için, derslerim bölümündedir.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFİnşaat sektöründe proje yönetimi konusunda sitede yayınlanmasını istediklerinizi gönderebilirsiniz......

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFŞantiye Tekniği Ödev dosyası içeriği için ders sayfasına bakınız.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFŞantiye Tekniği Dersi ile ilgili dökümanlar derslerim bölümündedir..

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFDeğişik Projelerde görevlendirmek  üzere gönüllü öğrenciler aranmaktadır. Müracaat için kendinizi tanıtan E-posta gönderiniz.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFProje müdürü, maliyet uzmanı, planlama konularında iş arayanlar Lütfen Özgeçmişiniz ile Müracaat Edinizi Gönderiniz.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFArazi geliştirme projelerinde fizibilite çalışmalarında inşaat maliyetlerini hesaplayan yazılım geliştirilmiştir. Konu ile ilgili olanlar irtibata geçebilirler.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFFirmanız bünyesinde İnşaat Proje Yönetimi uygulamasını ne kadar yapıldığını ölçüyoruz ? Ölçüm için randevu alınız

 

 Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIF”Konut Amaçlı Arazi Yatırımlarında Fizibilite ve Pratik Bir Metot Önerisi” kitabı İstanbul Ticaret Odasında basıldı. ITO 2006-27 sayılı yayın olarak  temin edebilirsiniz….İTO Web sitesinde PDF olarak Bulunuyor…..

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFSitede bulunan Kaynakları , kaynak göstererek kullanabilirsiniz. Gelen dilek mesajları için teşekkürler. Çok Motive edici oluyor.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFİnşaat Mühendisleri Odası "İnşaat Yönetim Seminerleri" Ders Notları

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFWeb sayfasında dersler bölümü ile yayınlar bölümü düzenlendi.

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFİnsan ilişkileri Dersi Kapsamında Dr. Yeşim Kuruoğlu'nun hazırladığı Yorgunluk ve Stres ders notları sunusu show hali pdf dokuman olarak.....

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFİnşaat (Proje) Yönetimi Hizmet ve Uygulama Standartları İnşaat Mühendisleri Odasından temin edilebilir.

3. Baskı çıkmıştır.

 

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFİnşaat Firmalarında Yeniden Yapılanma ile ilgili Temel çalışmalar Hakkında bilgi için İrtibat kurunuz.

Bu konudaki Kitap hakkında Detaylı bilgi

 

Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\BLUEBALL.GIFİnşaat Sektöründe Bilgisayar Destekli Planlama Metot ve Örnekleri Kitabını İnternet  Üzerinden temin edebilirsiniz.

    Kitabın İçeriği hakkında     İlk Baskının Ön sözü 

 

 

Beklentilerinizi  Açıklama: Açıklama: Açıklama: F:\300GB\enigma üzerinde murkur\images\e-mail.gif gönderiniz......